Nůž na steaky Epicure 12 cm

Kód: 1010601712
Neohodnoceno
Značka: Wusthof
2 949 Kč
Skladem (>5 ks)

Vaření není jen příprava jídla. Vaření reprezentuje pocity a velké události, malé katastrofy a velké triumfy, adrenalin a endorfiny. Vaření je přístup k životu - a jako takový vyžaduje ten správný nůž! Nože Epicure kombinují ctnosti dvou velkých filozofií: efektivnost a lehkost japonských nožů spolu s německou kvalitou a bezpečností. Nastavují standard ve funkci a výkonu. Zdolají všechny výzvy, které je potřeba v kuchyni zvládnout. Vše je promyšleno do nejmenšího detailu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čepel

Každá čepel bez výjimky je navržena, aby měla širší tvar, vyvíjela větší tlak na krájený předmět a díky tomu pracovala s mnohem vyšší účinností. Zároveň zaručuje zvýšenou bezpečnost a znatelně snadnější použití: širší kontaktní plocha nabízí nejen lepší kontrolu při vedení nože, ale také pomáhá rychle a čistě dopravit potraviny do hrnce.

Hlava

Nově vyvinutý zakřivený tvar hlavy účinně chrání prsty před ostrou čepelí a poskytuje větší bezpečnost a kontrolu při krájení.

Rukojeť

Profil rukojeti je na začátku široký a na konci zúžený pro přizpůsobení se přirozenému pohybu ruky. Výsledkem je ideální úchop. Materiál rukojeti sestává z přírodních vláken a pryskyřice. Kombinuje tak komfortní pocit ze dřeva s robustními a hygienickými vlastnostmi plastu. Materiál je vyráběn v USA, rukojeť je zpracována již v Solingenu.

Vyvážení

Díky inovativní geometrii hlavy a širšímu tvaru čepele je hmotnost soustředěna uprostřed nože. Výsledkem je rovnoměrné vyvážení, které zaručuje rychlou a snadnou práci s nožem, bez námahy.

To jsou vlastnosti tvořící Epicure - skvělé nápady, realizované v dokonalé podobě.

Čepel má optimální brusný úhel cca 15°.

Doplňkové parametry

Kategorie: Steakové nože
Délka čepele: 12 cm
Kolekce: Epicure
Typ nože: Steakový
Provedení: Kované nože

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: