Nákupní košík je prázdný

  • RYCHLÝ KONTAKT
  • 722 465 613
  • EMAIL
Úvod /

Modelová řada Wüsthof

Přehled řad našich nožů

 

Kované nože

Dokonalé nástroje pro náročné kuchaře

 

Precizně kované nože WÜSTHOF se celosvětově těší obzvláště vysokému uznání. Ctižádostiví domácí kuchaři a zkušení profesionálové oceňují jejich prémiovou kvalitu a výjimečnou ostrost.

Skutečnost, že každý z našich kovaných nožů vyrábíme z jednoho kusu oceli WÜSTHOF, je poznat díky hlavě, zesílené části mezi čepelí a rukojetí. Náš špičkový výrobní proces zahrnuje celkem 54 výrobních kroků, které jsou realizovány kombinací vysoce přesné robotické technologie a skutečného řemeslného zpracování. Nejprve se žhavá ocel stlačí při teplotě kolem 1250°C a vytvaruje v kovárně. Díky silnému stlačení a následnému unikátnímu procesu kalení WÜSTHOF je struktura oceli zesílená a korozivzdorná, získává houževnatost a tvrdost. Dále polotovar prochází víceúrovňovým kováním a leštěním. Před upevněním rukojeti probíhá finální leštění a utěsnění povrchu čepele.

Naše kované nože WÜSTHOF - s jejich jemně vyladěným řemeslným zpracováním, ergonomicky navrženými rukojeťmi a dokonale vyváženou váhou hlavy - sedí bezpečně v ruce. Tento pohodlný a bezpečný úchop považujeme za ideální pro bezproblémovou přípravu jídla a krájení.

Naše nekompromisní kvalita s kontrolami během celého výrobního procesu zajišťuje pevnost a spolehlivost našich nožů - každý vyrobený pro dokonalý řez!

Vyrobeno v Německu / Solingenu.

 


Amici logo

Amici banner

VÍCE INFO


 

PERFORMER LOGO

PERFORMER NŮŽ

VÍCE INFO


 

CLASSIC LOGO

CLASSIC NŮŽ

VÍCE INFO


 

CLASSIC LOGO

CLASSIC WHITE NŮŽ

VÍCE INFO


 

CLASSIC IKON LOGO

CLASSIC IKON NŮŽ

VÍCE INFO


 

CLASSIC IKON LOGO

CLASSIC IKON CREME NŮŽ

VÍCE INFO


 

CRAFTER LOGO

 

CRAFTER NŮŽ

VÍCE INFO


 

IKON LOGO

IKON NŮŽ

VÍCE INFO


 

EPICURE LOGO¨

EPICURE NŮŽ

VÍCE INFO


 

 

 

 

Nekované nože

Lehcí pomocníci pro práci bez námahy

 

Jsou lehčí, ale stejně ostré. Nejsou kované, ale jsou stejně přesné. Nekované nože WÜSTHOF se vyznačující hbitými čepelemi a vynikající kvalitou.

Vzhledem k tomu, že zde není použit proces kování, je výrobní proces - sestávající z přibližně 25 kroků - levnější než u kovaných kuchyňských nožů. Přesto kolem 10-ti kontrol kvality zaručuje spolehlivost a přesnost.

Polotovary čepelí jsou vyřezány z vysoce kvalitního ocelového plátu pomocí přesného laseru. Poté procházejí stejným výrobním procesem jako kované nože, od kalení, broušení a leštění až po montáž a finální úpravy.

Snížená hmotnost a ergonomicky tvarovaná rukojeť umožní každému kuchaři pracovat přesně a bez námahy. Kromě toho se čepele nekovaných nožů z oceli WÜSTHOF ostří stejně snadno jako nože kované. Tyto nástroje dokazují svou hodnotu každý den, zachovávají si svou ostrost a kvalitu i při neustálém používání.

Tyto hbité nože mají nejen silnou podporu mezi příznivci jídla, ale získávají také nemalou chválu v profesionálních kuchyních, pekárnách a řeznictvích. Celkově vzato, množství vynikajících vlastností podtrhuje mimořádný poměr ceny a výkonu řad nekovaných nožů WÜSTHOF.

Vyrobeno v Německu / Solingenu.

 


 

GOURMET LOGO

GOURMET NŮŽ

VÍCE INFO


 

URBAN FARMER LOGO

URBAN FARMER NŮŽ

VÍCE INFO


 

SILVERPOINT LOGO

SILVERPOINT NŮŽ

VÍCE INFO